Dla dzieci

Kickboxing DLA DZIECI - Sarara Team

Tomasz Sarara, utytułowany zarówno w Polsce, jak i za granicą kickboxer, zaprasza na zajęcia z kickboxingu w Krakowie. Kickboxing doskonale rozwija siłę, szybkość i wytrzymałość, a co najważniejsze – kształtuje charakter. Zainteresowany? Dowiedz się, czym dokładnie jest kickboxing!

 

Kickboxing, czyli boksuj i kop!

Kickboxing to stosunkowo młoda dyscyplina należąca do sportów walki. Zawodnicy kickboxingu wykorzystują ciosy pięścią zaczerpnięte z boksu oraz kopnięcia nogami. Za ojców tej dyscypliny uważa się po trochę Japończyków, a po trochę Amerykanów. Kickboxing jest dziedziną, w której rywalizować można na poziomie amatorskim i zawodowym. Walki odbywają się w kilku formułach, różniących się zakresem dozwolonej techniki, czasem trwania oraz sposobem punktowania i przeprowadzania rywalizacji. Do najbardziej popularnych formuł należą: full/light/semi contact, low/light kick oraz formuła K-1. Dopuszczalne są różne techniki kopnięć – od podstawowych, przez obrotowe i z wyskoku, aż po te łączące obrót i wyskok. Różnorodność sprawia, że kickboxing to dyscyplina, która nie pozwala się nudzić, nawet gdy trenujemy ją od wielu lat.

 

Co Twoje dziecko zyska?

Więcej niż walka

Kickboxing jest czymś więcej niż tylko sportem walki. Trenując tę dyscyplinę odczujemy korzyści zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Praktykowanie kickboxingu pozwala wypracować znakomitą sprawność: poprawia naszą siłę, zwiększa gibkość i szybkość ruchów. Kickboxing wymaga skupienia oraz precyzji – doskonali zdolności koncentracyjne, a także pomaga opanować stres i emocje. Trenowanie sportów walki umożliwia obserwowanie postępów na bieżąco. Odpowiednio dobrane zajęcia sprawią, że z każdym treningiem będziemy czuli się silniejsi, sprawniejsi i coraz lepsi jako kickbokserzy, co pozwoli cieszyć się większą pewnością siebie i wyższym poczuciem wartości w codziennym życiu.

 

sarara team kickboxing dla dzieci kraków
Kickboxing z Mistrzem

Sarara Team - kickboxing dla dzieci na najwyższym poziomie

Prowadzący zajęcia Tomasz Sarara to pasjonat i profesjonalista kickboxingu. Sześciokrotnie wygrał mistrzostwa Polski amatorów, a później wszedł na zawodową ścieżkę w tej dyscyplinie. Od wielu lat trenuje pod okiem mistrza Ernesto Hoosta. Tomasz Sarara może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie kickboxingu. Jest zdobywcą tak prestiżowych tytułów jak między innymi, mistrz BMAF (2012), mistrz Fight Exclusive Night (2016), mistrz Celtic Gladiator (2017) czy mistrz świata World Kickboxing Network w wadze superciężkiej (2018, formuła orientalna). Kilkukrotnie stawał na podium mistrzostw Polski w różnych formułach i kategoriach wagowych. Do tej pory na prawie pięćdziesiąt stoczonych walk porażką dla Tomasza Sarary zakończyło się jedynie siedem. Aktualnie związany jest z polską organizacją DSF Kickboxing Challenge. To doświadczony zawodnik, który świetnie podszkoli cię w kickboxingu niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z tym sportem czy chcesz poprawić znaną ci już technikę. Chcesz trenować kickboxing? Sprawdź ofertę zajęć Sarara Team!

 

Treningi grupowe dla dzieci

Kickboxing: zajęcia grupowe dla dzieci

W Sarara Team w Krakowie odbywają się zajęcia grupowe z kickboxingu dla dzieci. To dyscyplina sportu walki, która pozwoli efektywnie zwiększyć ogólną sprawność fizyczną twojego organizmu. Jednocześnie pozytywnie wpłynie na kondycję psychiczną i codzienne funkcjonowanie. Chcesz stać się szybszy, zwinniejszy i silniejszy? Przyjdź na zajęcia grupowe z kickboxingu prowadzone przez utytułowanego mistrza w tej dyscyplinie – Tomasza Sararę!

 

kickboxing dla dzieci kraków

Zajęcia dla dzieci w krakowie

Sarara Team prowadzi zajęcia dedykowane dzieciom. Grupy są dopasowane do wieku uczestników. Dziecięce zajęcia grupowe podzielone są na dwie kategorie: I dla dzieci wieku 6-9 lat oraz II dla dzieci w wieku 10-14 lat. Czas trwania zajęć również dopasowany jest do dziecięcych możliwości. Zajęcia dla dzieci trwają równą godzinę. W trakcie zajęć grupowych dla dzieci udowadniamy, że kickboxing to nie tylko szanowany sport walki, ale i dobra zabawa.

 

JAK ZACZĄĆ TRENOWAĆ KICKBOXING W 3 KROKACH?

Jeśli kiedykolwiek uczęszczałeś na zajęcia z kickboxingu i jesteś pewny swoich umiejętności – zapisz się do wybranej grupy (początkująca, średniozaawansowana, zaawansowana).

Harmonogram zajęć dostępny POD TYM LINKIEM

Polub nas w

Social media

hONORUJEMY