Wprowadzenie

Zajęcia z kickboxingu dla początkujących

Chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną? Nie chcesz czekać z poprawą siły, zwinności i gibkości do przysłowiowego jutra, kolejnego poniedziałku albo do nowego roku? A może interesujesz się sportami walki i zajęcia z kickboxingu to coś, co marzy ci się od dawna? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, zapraszamy na zajęcia dla początkujących do Sarara Team!

 

Zajęcia dla początkujących - podstawy kickboxingu

Zajęcia dla początkujących zostały stworzone z myślą o tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z kickboxingiem. Ich głównym celem jest zapoznanie uczestników z podstawami sportów walki, technikami charakterystycznymi dla kickboxingu oraz filarami praktyczno-teoretycznymi, na których opiera się ta dyscyplina. Zajęcia dla początkujących nauczą cię

 

  • bazowych pozycji ,
  • sposobów poruszania się w walce,
  • kopnięć: wyprowadzanie kopnięć/obrona przed kopnięciami,
  • ciosów bokserskie: najważniejsze techniki ataku oraz obrony,
  • innych podstawowych elementów walki charakterystycznych dla poszczególnych formuł kickboxingu.

 

kickboxing dla początkujących sarara kraków
Nauka od podstaw

Kickboxing. Co dadzą ci zajęcia dla początkujących?

Zajęcia dla początkujących kładą nacisk przede wszystkim na zrozumienie podstaw kickboxingu i poznanie podstawowych technik walki oraz formuł rywalizacji. Ponadto, kickboxing skupia się na rozwoju fizycznym uczestników. Zajęcia dla początkujących to rewelacyjny sposób nie tylko na rozpoczęcie przygody z tym sportem walki, ale i na poprawę kondycji, wytrzymałości, kształtu sylwetki czy na wzmocnienie poszczególnych partii mięśniowych. Jednak kickboxing to nie tylko sport fizyczny. Regularny trening pozytywnie wpływa na koncentrację, refleks, pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa własnej wartości. To również dyscyplina kontaktowa – zajęcia dla początkujących nauczą cię respektu względem przeciwnika. Co więcej, progress, który będziesz obserwował z każdą kolejną godziną zajęć dla początkujących da ci niewiarygodną satysfakcję i porcję endorfin. 

 

Początkujący? Zaufaj mistrzowi

Prowadzący nasze zajęcia Tomasz Sarara, nagrodzony wieloma tytułami w amatorskim oraz zawodowym kickboxingu, sprawi, że każdy początkujący szybko zarazi się pasją do tego sportu. Zajęcia dla początkujących pod okiem aktualnego mistrza World Kickboxing Network (waga superciężka, formuła orientalna) przynoszą satysfakcjonujące rezultaty, ale i uczą odporności na porażki i niepowodzenia. Wielokrotny mistrz Polski układa program zajęć na podstawie swoich własnych doświadczeń – doskonale wie, jak poprowadzić uczestników, by mogli cieszyć się ze wszystkich korzyści, które daje kickboxing. Zainteresowany? Nie zwlekaj i zapisz się na zajęcia dla początkujących. 

JAK ZACZĄĆ TRENOWAĆ KICKBOXING W 3 KROKACH?

Jeśli kiedykolwiek uczęszczałeś na zajęcia z kickboxingu i jesteś pewny swoich umiejętności – zapisz się do wybranej grupy (początkująca, średniozaawansowana, zaawansowana).

Harmonogram zajęć dostępny POD TYM LINKIEM

Polub nas w

Social media

hONORUJEMY