Zajęcia dla średniozaawansowanych

Jeśli “kickboxing” nie jest dla ciebie w teorii zupełnie nowym słowem, a w praktyce całkiem obcą dyscypliną sportową – zapraszamy na zajęcia dla średniozaawansowanych. W Sarara Team podszkolimy twoją technikę, poprawimy osiągane wyniki fizyczne oraz zadbamy, abyś był przygotowany do sportowej rywalizacji tak, jak na kogoś, kto ma opanowane podstawy przystało. 

 

Znasz podstawy
Kickboxing level up: zajęcia dla średniozaawansowanych

Jeśli znasz już podstawy przyjmowanych pozycji oraz taktyk poruszania się w walce, umiesz obronić kopnięcie i wyprowadzić prawidłowy cios bokserski – zajęcia dla średniozaawansowanych są dla ciebie. Ten poziom zaawansowania skupia się przede wszystkim na utrwaleniu oraz doprowadzeniu do perfekcji znanych już ruchów. Opanowane podstawy dają też możliwość nabycia umiejętności z różnorodnych, ponadpodstawowych form oraz technik ciosów i kopnięć w kickboxingu. Zajęcia dla średniozaawansowanych to praktyczny trening, dzięki któremu znacznie podniesiesz swoje kompetencje w tej dyscyplinie. 

 

Terminy
Zajęcia dla średniozaawansowanych - kiedy?

Sarara Team prowadzi zajęcia dla średniozaawansowanych.  Nie pasują ci dni tygodnia albo godziny? A może nie jesteś jeszcze do końca pewien swoich umiejętności? Chciałbyś połączyć powtórzenie z podstaw z doskonaleniem techniki? Zapraszamy na grupę łączącą uczestników na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Zajęcia dla średniozaawansowanych to najlepszy sposób, aby zgłębiać praktyczne techniki kickboxingu! 

 

Nauka z Mistrzem
Tomasz Sarara - zajęcia pod okiem mistrza

Zajęcia dla średniozaawansowanych z kickboxingu koordynuje utytułowany kickboxer – Tomasz Sarara. Może pochwalić się aktualnym tytułem mistrza World Kickboxing Network (2018, waga superciężka, formuła orientalna). Wielokrotnie zdobywał miejsce na podium w mistrzostwach Polski w różnych formułach oraz kategoriach wagowych, a rozpoczynając karierę sześciokrotnie został mistrzem zawodów na poziomie amatorskim. Ponadto, Tomasz Sarara może pochwalić się tytułami wicemistrza Europy (mistrzostwa Europy WAKO, 2008), mistrza BMAF (2012), mistrza Fight Exclusive Night (2016) czy mistrza DEF (2018). Zajęcia z kickboxingu dla średniozaawansowanych pod okiem tak doświadczonego zawodnika kickboxingu dają pewność, że treningi w bezpieczny, prawidłowy i skuteczny sposób rozwijają twoje umiejętności w tym sporcie walki. 

JAK ZACZĄĆ TRENOWAĆ KICKBOXING W 3 KROKACH?

Jeśli kiedykolwiek uczęszczałeś na zajęcia z kickboxingu i jesteś pewny swoich umiejętności – zapisz się do wybranej grupy (początkująca, średniozaawansowana, zaawansowana).

Harmonogram zajęć dostępny POD TYM LINKIEM

Polub nas w

Social media

hONORUJEMY