Rozwój pasji

Zajęcia z kickboxingu dla zaawansowanych

Kickboxing to dla Ciebie nie tylko amatorskie hobby, ale i życiowa pasja? Umiesz już dużo, ale chciałbyś jeszcze więcej? Tomasz Sarara zaprasza na zajęcia z kickboxingu dla zaawansowanych. Dzięki nim osiągniesz najwyższy poziom wtajemniczenia w dziedzinie kickboxingu. Zajęcia dla zaawansowanych w dużej mierze opierają się na sparingach, dzięki którym sprawdzisz się w naturalnym środowisku rasowego kickboxera i w pełni wykorzystasz umiejętności nabyte na poprzednich poziomach zaawansowania.

 

Zaawansowani: sprawniej, szybciej, dokładniej

Zajęcia dla zaawansowanych są dedykowane tym, którzy w pełni opanowali podstawy kickboxingu, a także doskonalili już swoją technikę na poziomie średniozaawansowanym. Odpowiednio dobrany program ma za zadanie jeszcze bardziej zwiększyć twoją sprawność, poprawić szybkość, precyzję i pełną poprawność wykonywanych ruchów. To już nie tylko ćwiczenia wykonywane samodzielnie lub w parach. Zajęcia dla zaawansowanych dają możliwość sparingu z innymi uczestnikami o podobnym doświadczeniu, który jest najlepszą weryfikacją nabytych dotychczas umiejętności. Odbywają się pod czujnym okiem trenera, który podpowie ci, nad czym powinieneś popracować, aby jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność w sportowej rywalizacji. Zajęcia dla zaawansowanych to również miejsce dla tych, którzy myślą o spróbowaniu swoich sił w profesjonalnych zawodach kickboxerskich na poziomie amatorskim, a w przyszłości może i zawodowym.

 

kickboxing dla zaawansowanych kraków
Treningi

Trenuj kickboxing z mistrzem!

Zajęcia dla zaawansowanych prowadzi Tomasz Sarara – doświadczony kickboxer, wielokrotny zdobywca tytułów najwyższej rangi. Swoją karierę zaczynał od amatorskich zawodów krajowych, na których aż sześć razy zajął pierwsze miejsce. Stawał również na podium mistrzostw organizowanych przez prestiżowe – polskie, europejskie i światowe – organizacje kickboxerskie: WAKO, K-1 WGP, BMAF, FEN i Celtic Gladiator. Obecnie jest mistrzem World Kickboxing Network (waga superciężka, formuła orientalna) oraz mistrzem DSF (kategoria +91 kg). Zajęcia dla zaawansowanych z Tomaszem Sararą to najlepsza szansa na trening pod okiem utytułowanego zawodnika i skorzystania z jego wskazówek, które opiera na własnym, wieloletnim doświadczeniu. 

 

Trenuj w Sarara Team

Zajęcia dla zaawansowanych - zainteresowany?

 

  • Zajęcia dla zaawansowanych z kickboxingu to coś, w czym chciałbyś brać udział? Wybierz trening w trybie 1:1 albo skontaktuj się z nami w sprawie grupy zaawansowanej w Sarara Team. 

 

JAK ZACZĄĆ TRENOWAĆ KICKBOXING W 3 KROKACH?

Jeśli kiedykolwiek uczęszczałeś na zajęcia z kickboxingu i jesteś pewny swoich umiejętności – zapisz się do wybranej grupy (początkująca, średniozaawansowana, zaawansowana).

Harmonogram zajęć dostępny POD TYM LINKIEM

Polub nas w

Social media

hONORUJEMY