SARARA TEAM

“Sarara Team” to szkoła sportów walki założona przez samego Tomasza
Sarara. Obiekt znajduje się w centrum Krakowa, przy ul. Rydlówka 32, Dojazd natomiast prowadzi od sąsiadującej ulicy Szafrana.
Tomek jest nadal aktywnym zawodnikiem, świadczy także swoje usługi trenerskie.
Nasz mistrz chwali się 25-letnim stażem treningowym. Swoją wiedzę
zdobywał od najmłodszych lat na całym świecie.

SZKOŁA DLA MISTRZÓW

O TOMASZU SARARA

Tomasz Sarara jest wielokrotnym Mistrzem Polski. Jako uczestnik kadry narodowej w Kickboxingu, czerpał swoją wiedzę od najlepszych trenerów w Polsce. Kolejny etap jego życia to współpraca z ikoną światowego K-1, Ernesto Hoost. Sportowiec jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

DOŚWIADCZENIE

Życie w Holandii i treningi na tamtym gruncie to wiedza zaczerpnięta z największej Mekki K-1. Hardknocks 365 czy American Top Team to amerykańskie szkoły sportów walki, które naszemu trenerowi są również nieobce.

WIEDZA

Poza tym wszystkim Tomasz jest jednym z najbardziej ochoczo zapraszanych osób do prowadzenia seminariów w całej Polsce. “Trenerka” jednak, to coś więcej niż umiejętności sportowe, a przede wszystkim dar do przekazywania wiedzy. Seminaria, które prowadzi Tomasz nie są tylko teorią, ale ogromną dawką praktyki.
Polub nas w

Social media