Trenuj sam na sam z Mistrzem

Kickboxing - treningi indywidualne

Tomasz Sarara oferuje zajęcia z kickboxingu prowadzone w trybie 1:1 (indywidualne). To doskonały sposób na poprawę ogólnej kondycji fizycznej, a także na pozbycie się nadmiaru stresu i negatywnych emocji. Chciałbyś trenować kickboxing, ale nie przepadasz za zajęciami prowadzonymi w grupie? Wybierz zajęcia indywidualne – mogą w nich uczestniczyć zarówno osoby początkujące, jak i te posiadające już jakieś doświadczenie z tą dyscypliną. 

 

1:1. Wyjątkowe zajęcia z zawodowcem

Zajęcia z kickboxingu w trybie 1:1 to trening, w którym uczestniczysz tylko ty i twój trener. Są doskonałą opcją dla tych, którzy nie odnajdują się na zajęciach prowadzonych w większej grupie. Niezależnie od tego czy wynika to z braku pewności, co do swojej kondycji fizycznej, braku czasu w godzinach rozpisanych dla zajęć grupowych czy po prostu z bycia typowym indywidualistą, zajęcia 1:1 są efektywnym sposobem na trenowanie kickboxingu pod okiem profesjonalisty. Jakie korzyści wynikają z treningu indywidualnego? Przede wszystkim przez cały czas trwania zajęć 1:1 trener skupia się tylko na tobie. Dzięki temu szybciej i skuteczniej pomaga ci udoskonalić ćwiczoną technikę, na bieżąco dając wskazówki oraz korygując błędy. Zajęcia 1:1 to nie tylko praca nad kondycją i metodami walki, ale także możliwość odbywania regularnych sparingów z prawdziwym mistrzem!

Treningi indywidualne 1:1 z kickboxingu Sarara Kraków
Walcz

Zajęcia indywidualne dopasowane do twoich potrzeb

Zajęcia 1:1 z kickboxingu są w pełni dopasowane do potrzeb klienta. Tomasz Sarara dostosowuje je do poziomu zaawansowania, zainteresowań oraz celów uczestnika. Treningi odbywają się wedle ustalonego z każdym klientem planu, który w razie potrzeby może być modyfikowany na bieżąco. Zajęcia 1:1 pozwalają skupić się nie tylko na doskonaleniu ogólnych podstaw dyscypliny jaką jest kickboxing, ale również na zgłębianiu konkretnie interesującej nas techniki lub formuły, co nie jest możliwe w takim stopniu w przypadku zajęć grupowych. 1:1 to także świetny tryb treningu dla tych, którzy myślą o przyszłych przygotowaniach do startu w amatorskich lub profesjonalnych zawodach. W Sarara Team nie istnieje żaden harmonogram zajęć 1:1 – jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt! Dzień oraz godziny spotkań ustalane będą indywidualnie.

 

Tomasz Sarara - wybierz zajęcia sam na sam z utytułowanym mistrzem!

Zajęcia z kickboxingu prowadzi Tomasz Sarara – utytułowany zawodnik zarówno amatorskiego, jak i profesjonalnego kickboxingu, wielokrotny mistrz Polski i aktualny mistrz świata World Kickboxing Network w wadze superciężkiej w formule orientalnej (2018). Zajęcia 1:1 prowadzi w oparciu o własne, wieloletnie doświadczenie. Sam trenuje z szanowanym byłym zawodnikiem Ernesto Hoostem. Tomasz Sarara niejednokrotnie zajmował miejsca na podium mistrzostw Polski w różnych kategoriach i formułach. Wybierając trening z tak utytułowanym, doświadczonym kickboxerem masz pewność, że trening pod jego okiem będzie profesjonalny i skuteczny. Kickboxing? Tylko z najlepszymi w Sarara Team!

 

JAK ZACZĄĆ TRENOWAĆ KICKBOXING W 3 KROKACH?

Jeśli kiedykolwiek uczęszczałeś na zajęcia z kickboxingu i jesteś pewny swoich umiejętności – zapisz się do wybranej grupy (początkująca, średniozaawansowana, zaawansowana).

Harmonogram zajęć dostępny POD TYM LINKIEM

Polub nas w

Social media

hONORUJEMY