Sprawdź zajęcia

grafik zajęć sarara team szkoła kickboxingu kraków

Poniedziałek
7:00Początkujący + Śr-Z / 75min
10:00Początkujący + Śr-Z / 75min
16:45Grupa dziecięca I (6-9 lat) / 60min
18:00Początkująca I / 75min
19:30Zamknięta / 75min
Wtorek
10:00Boks / 75min
16:45Grupa dziecięca II (10-14 lat) / 60min
18:00Śr-Z / 75min
19:30Początkująca II / 75min
Środa
7:00Początkujący + Śr-Z / 75min
10:00Początkujący + Śr-Z / 75min
16:45Grupa dziecięca I (6-9 lat) / 60min
18:00Początkująca I / 75min
19:30Boks / 75min
Czwartek
10:00Boks / 75min
16:45Grupa dziecięca II (10-14 lat) / 60min
18:00Śr-Z / 75min
19:30Zamknięta / 75min
Piątek
18:00Boks / 75min
19:30Początkująca II / 75min
Sobota
9:00Open space / 3h

Kickboxing - Sarara Team

Tomasz Sarara, utytułowany zarówno w Polsce, jak i za granicą kickboxer, zaprasza na zajęcia z kickboxingu. Kickboxing doskonale rozwija siłę, szybkość i wytrzymałość, a co najważniejsze – kształtuje charakter. Zainteresowany? Dowiedz się, czym dokładnie jest kickboxing!

 

Kickboxing, czyli boksuj i kop!

Kickboxing to stosunkowo młoda dyscyplina należąca do sportów walki. Zawodnicy kickboxingu wykorzystują ciosy pięścią zaczerpnięte z boksu oraz kopnięcia nogami. Za ojców tej dyscypliny uważa się po trochę Japończyków, a po trochę Amerykanów. Kickboxing jest dziedziną, w której rywalizować można na poziomie amatorskim i zawodowym. Walki odbywają się w kilku formułach, różniących się zakresem dozwolonej techniki, czasem trwania oraz sposobem punktowania i przeprowadzania rywalizacji. Do najbardziej popularnych formuł należą: full/light/semi contact, low/light kick oraz formuła K-1. Dopuszczalne są różne techniki kopnięć – od podstawowych, przez obrotowe i z wyskoku, aż po te łączące obrót i wyskok. Różnorodność sprawia, że kickboxing to dyscyplina, która nie pozwala się nudzić, nawet gdy trenujemy ją od wielu lat.

 

Więcej niż walka. Korzyści z kickboxingu

Kickboxing jest czymś więcej niż tylko sportem walki. Trenując tę dyscyplinę odczujemy korzyści zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Praktykowanie kickboxingu pozwala wypracować znakomitą sprawność: poprawia naszą siłę, zwiększa gibkość i szybkość ruchów. Kickboxing wymaga skupienia oraz precyzji – doskonali zdolności koncentracyjne, a także pomaga opanować stres i emocje. Trenowanie sportów walki umożliwia obserwowanie postępów na bieżąco. Odpowiednio dobrane zajęcia sprawią, że z każdym treningiem będziemy czuli się silniejsi, sprawniejsi i coraz lepsi jako kickbokserzy, co pozwoli cieszyć się większą pewnością siebie i wyższym poczuciem wartości w codziennym życiu.

 

Tomasz Sarara - kickboxing na najwyższym poziomie

Prowadzący zajęcia Tomasz Sarara to pasjonat i profesjonalista kickboxingu. Sześciokrotnie wygrał mistrzostwa Polski amatorów, a później wszedł na zawodową ścieżkę w tej dyscyplinie. Od wielu lat trenuje pod okiem mistrza Ernesto Hoosta. Tomasz Sarara może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie kickboxingu. Jest zdobywcą tak prestiżowych tytułów jak między innymi, mistrz BMAF (2012), mistrz Fight Exclusive Night (2016), mistrz Celtic Gladiator (2017) czy mistrz świata World Kickboxing Network w wadze superciężkiej (2018, formuła orientalna). Kilkukrotnie stawał na podium mistrzostw Polski w różnych formułach i kategoriach wagowych. Do tej pory na prawie pięćdziesiąt stoczonych walk porażką dla Tomasza Sarary zakończyło się jedynie siedem. Aktualnie związany jest z polską organizacją DSF Kickboxing Challenge. To doświadczony zawodnik, który świetnie podszkoli cię w kickboxingu niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z tym sportem czy chcesz poprawić znaną ci już technikę. Chcesz trenować kickboxing? Sprawdź ofertę zajęć Sarara Team!

 

Kickboxing - zajęcia 1:1

Tomasz Sarara oferuje zajęcia z kickboxingu prowadzone w trybie 1:1. To doskonały sposób na poprawę ogólnej kondycji fizycznej, a także na pozbycie się nadmiaru stresu i negatywnych emocji. Chciałbyś trenować kickboxing, ale nie przepadasz za zajęciami prowadzonymi w grupie? Wybierz zajęcia 1:1 – mogą w nich uczestniczyć zarówno osoby początkujące, jak i te posiadające już jakieś doświadczenie z tą dyscypliną. 

 

1:1. Wyjątkowe zajęcia z zawodowcem
Zajęcia z kickboxingu w trybie 1:1 to trening, w którym uczestniczysz tylko ty i twój trener. Są doskonałą opcją dla tych, którzy nie odnajdują się na zajęciach prowadzonych w większej grupie. Niezależnie od tego czy wynika to z braku pewności, co do swojej kondycji fizycznej, braku czasu w godzinach rozpisanych dla zajęć grupowych czy po prostu z bycia typowym indywidualistą, zajęcia 1:1 są efektywnym sposobem na trenowanie kickboxingu pod okiem profesjonalisty. Jakie korzyści wynikają z treningu indywidualnego? Przede wszystkim przez cały czas trwania zajęć 1:1 trener skupia się tylko na tobie. Dzięki temu szybciej i skuteczniej pomaga ci udoskonalić ćwiczoną technikę, na bieżąco dając wskazówki oraz korygując błędy. Zajęcia 1:1 to nie tylko praca nad kondycją i metodami walki, ale także możliwość odbywania regularnych sparingów z prawdziwym mistrzem!
Treningi indywidualne 1:1 z kickboxingu Sarara Kraków

Zajęcia 1:1 - dopasowane do twoich potrzeb

Zajęcia 1:1 z kickboxingu są w pełni dopasowane do potrzeb klienta. Tomasz Sarara dostosowuje je do poziomu zaawansowania, zainteresowań oraz celów uczestnika. Treningi odbywają się wedle ustalonego z każdym klientem planu, który w razie potrzeby może być modyfikowany na bieżąco. Zajęcia 1:1 pozwalają skupić się nie tylko na doskonaleniu ogólnych podstaw dyscypliny jaką jest kickboxing, ale również na zgłębianiu konkretnie interesującej nas techniki lub formuły, co nie jest możliwe w takim stopniu w przypadku zajęć grupowych. 1:1 to także świetny tryb treningu dla tych, którzy myślą o przyszłych przygotowaniach do startu w amatorskich lub profesjonalnych zawodach. W Sarara Team nie istnieje żaden harmonogram zajęć 1:1 – jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt! Dzień oraz godziny spotkań ustalane będą indywidualnie.

 

Tomasz Sarara - wybierz zajęcia 1:1 z utytułowanym mistrzem!

Zajęcia z kickboxingu prowadzi Tomasz Sarara – utytułowany zawodnik zarówno amatorskiego, jak i profesjonalnego kickboxingu, wielokrotny mistrz Polski i aktualny mistrz świata World Kickboxing Network w wadze superciężkiej w formule orientalnej (2018). Zajęcia 1:1 prowadzi w oparciu o własne, wieloletnie doświadczenie. Sam trenuje z szanowanym byłym zawodnikiem Ernesto Hoostem. Tomasz Sarara niejednokrotnie zajmował miejsca na podium mistrzostw Polski w różnych kategoriach i formułach. Wybierając trening z tak utytułowanym, doświadczonym kickboxerem masz pewność, że trening pod jego okiem będzie profesjonalny i skuteczny. Kickboxing? Tylko z najlepszymi w Sarara Team!

 

Kickboxing: zajęcia grupowe

W Sarara Team odbywają się zajęcia grupowe z kickboxingu. To dyscyplina sportu walki, która pozwoli efektywnie zwiększyć ogólną sprawność fizyczną twojego organizmu. Jednocześnie pozytywnie wpłynie na kondycję psychiczną i codzienne funkcjonowanie. Chcesz stać się szybszy, zwinniejszy i silniejszy? Przyjdź na zajęcia grupowe z kickboxingu prowadzone przez utytułowanego mistrza w tej dyscyplinie – Tomasza Sararę!

 

Znajdź zajęcia grupowe dla siebie

Zajęcia grupowe z kickboxingu dedykowane są tym, którzy preferują ćwiczenia w większej grupie i wolą doskonalić swoje umiejętności w ten sposób od uczęszczania na zajęcia indywidualne. Nigdy wcześniej nie trenowałeś kickboxingu? A może masz już dość duże umiejętności, ale chcesz podszkolić swoją technikę u zawodowca? Oferujemy możliwość wybrania grupy pasującej do twojego stopnia zaawansowania. Zajęcia grupowe odbywają się poziomie początkującym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym. Dla większego komfortu w wyborze dnia i godziny oferujemy również grupę łączoną, w zajęciach której uczestniczyć mogą zarówno początkujący, jak i średniozaawansowani. Zajęcia grupowe dla dorosłych trwają 75 minut.

 

Zajęcia grupowe dla dzieci

Sarara Team prowadzi również zajęcia dedykowane dzieciom. Grupy są dopasowane do wieku uczestników. Dziecięce zajęcia grupowe podzielone są na dwie kategorie: I dla dzieci wieku 6-9 lat oraz II dla dzieci w wieku 10-14 lat. Czas trwania zajęć również dopasowany jest do dziecięcych możliwości. Zajęcia dla dzieci trwają równą godzinę. W trakcie zajęć grupowych dla dzieci udowadniamy, że kickboxing to nie tylko szanowany sport walki, ale i dobra zabawa.

 

Kickboxing: zajęcia grupowe - harmonogram

Zajęcia grupowe z kickboxingu dla każdej grupy odbywają się dwa razy w tygodniu według poniższego harmonogramu: 

 • grupa początkująca: poniedziałki i środy, godz. 18:00-19:15,
 • grupa średniozaawansowana: wtorki i czwartki, godz. 18:00-19:15,
 • grupa dziecięca 6-9 lat: poniedziałk i środy, godz. 16:45-17:45,
 • grupa dziecięca 10-14 lat: wtorki i czwartki, godz. 16:45-17:45,
 • grupa łączona – początkujący + średniozaawansowani: poniedziałki i środy, godz. do wyboru 7:00-8:15 lub 10:00-11:15.

 

Tomasz Sarara - trenuj kickboxing pod okiem profesjonalisty

Zajęcia grupowe z kickboxingu koordynuje Tomasz Sarara – utytułowany wielokrotny mistrz w tej dziedzinie. Poszczycić się może sześciokrotnym zwycięstwem mistrzostw Polski amatorów, a także takimi tytułami jak między innymi mistrz BMAF, mistrz Fight Exclusive Night, mistrz Celtic Gladiator. Aktualnie jest mistrzem świata World Kickboxing Network w wadze superciężkiej w formule orientalnej. Interesują cię zajęcia grupowe z kickboxingu? Wybierz Sarara Team i trenuj z najlepszymi!

Zajęcia dla początkujących

Chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną? Nie chcesz czekać z poprawą siły, zwinności i gibkości do przysłowiowego jutra, kolejnego poniedziałku albo do nowego roku? A może interesujesz się sportami walki i zajęcia z kickboxingu to coś, co marzy ci się od dawna? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, zapraszamy na zajęcia dla początkujących do Sarara Team!

 

Zajęcia dla początkujących - podstawy kickboxingu

Zajęcia dla początkujących zostały stworzone z myślą o tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z kickboxingiem. Ich głównym celem jest zapoznanie uczestników z podstawami sportów walki, technikami charakterystycznymi dla kickboxingu oraz filarami praktyczno-teoretycznymi, na których opiera się ta dyscyplina. Zajęcia dla początkujących nauczą cię

 

 • bazowych pozycji ,
 • sposobów poruszania się w walce,
 • kopnięć: wyprowadzanie kopnięć/obrona przed kopnięciami,
 • ciosów bokserskie: najważniejsze techniki ataku oraz obrony,
 • innych podstawowych elementów walki charakterystycznych dla poszczególnych formuł kickboxingu.

 

kickboxing dla dzieci kraków

Kickboxing. Co dadzą ci zajęcia dla początkujących?

Zajęcia dla początkujących kładą nacisk przede wszystkim na zrozumienie podstaw kickboxingu i poznanie podstawowych technik walki oraz formuł rywalizacji. Ponadto, kickboxing skupia się na rozwoju fizycznym uczestników. Zajęcia dla początkujących to rewelacyjny sposób nie tylko na rozpoczęcie przygody z tym sportem walki, ale i na poprawę kondycji, wytrzymałości, kształtu sylwetki czy na wzmocnienie poszczególnych partii mięśniowych. Jednak kickboxing to nie tylko sport fizyczny. Regularny trening pozytywnie wpływa na koncentrację, refleks, pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa własnej wartości. To również dyscyplina kontaktowa – zajęcia dla początkujących nauczą cię respektu względem przeciwnika. Co więcej, progress, który będziesz obserwował z każdą kolejną godziną zajęć dla początkujących da ci niewiarygodną satysfakcję i porcję endorfin. 

 

Początkujący? Zaufaj mistrzowi

Prowadzący nasze zajęcia Tomasz Sarara, nagrodzony wieloma tytułami w amatorskim oraz zawodowym kickboxingu, sprawi, że każdy początkujący szybko zarazi się pasją do tego sportu. Zajęcia dla początkujących pod okiem aktualnego mistrza World Kickboxing Network (waga superciężka, formuła orientalna) przynoszą satysfakcjonujące rezultaty, ale i uczą odporności na porażki i niepowodzenia. Wielokrotny mistrz Polski układa program zajęć na podstawie swoich własnych doświadczeń – doskonale wie, jak poprowadzić uczestników, by mogli cieszyć się ze wszystkich korzyści, które daje kickboxing. Zainteresowany? Nie zwlekaj i zapisz się na zajęcia dla początkujących. Aktualnie działające grupy:

 • poniedziałki i środy, godz. 18:00
 • grupa łączona (początkujący plus średniozaawansowani) – poniedziałki i środy, 7:00 lub 10:00.

Zajęcia trwają 75 minut. 

 

 

Zajęcia dla średniozaawansowanych

Jeśli “kickboxing” nie jest dla ciebie w teorii zupełnie nowym słowem, a w praktyce całkiem obcą dyscypliną sportową – zapraszamy na zajęcia dla średniozaawansowanych. W Sarara Team podszkolimy twoją technikę, poprawimy osiągane wyniki fizyczne oraz zadbamy, abyś był przygotowany do sportowej rywalizacji tak, jak na kogoś, kto ma opanowane podstawy przystało. 

 

Kickboxing level up: zajęcia dla średniozaawansowanych

Jeśli znasz już podstawy przyjmowanych pozycji oraz taktyk poruszania się w walce, umiesz obronić kopnięcie i wyprowadzić prawidłowy cios bokserski – zajęcia dla średniozaawansowanych są dla ciebie. Ten poziom zaawansowania skupia się przede wszystkim na utrwaleniu oraz doprowadzeniu do perfekcji znanych już ruchów. Opanowane podstawy dają też możliwość nabycia umiejętności z różnorodnych, ponadpodstawowych form oraz technik ciosów i kopnięć w kickboxingu. Zajęcia dla średniozaawansowanych to praktyczny trening, dzięki któremu znacznie podniesiesz swoje kompetencje w tej dyscyplinie. 

 

Zajęcia dla średniozaawansowanych - kiedy?

Sarara Team prowadzi zajęcia dla średniozaawansowanych dwa razy w tygodniu. Dedykowane grupy spotykają się we wtorki oraz czwartki o godzinie 18:00, a trening trwa 75 minut. Nie pasują ci te dni tygodnia albo godziny? A może nie jesteś jeszcze do końca pewien swoich umiejętności? Chciałbyś połączyć powtórzenie z podstaw z doskonaleniem techniki? Zapraszamy na grupę łączącą uczestników na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym w poniedziałki i środy. Do wyboru grupy rozpoczynające zajęcia o godzinie 7:00 oraz 10:00. Zajęcia dla średniozaawansowanych to najlepszy sposób, aby zgłębiać praktyczne techniki kickboxingu! 

 

Tomasz Sarara - zajęcia pod okiem mistrza

 

Zajęcia dla średniozaawansowanych koordynuje utytułowany kickboxer – Tomasz Sarara. Może pochwalić się aktualnym tytułem mistrza World Kickboxing Network (2018, waga superciężka, formuła orientalna). Wielokrotnie zdobywał miejsce na podium w mistrzostwach Polski w różnych formułach oraz kategoriach wagowych, a rozpoczynając karierę sześciokrotnie został mistrzem zawodów na poziomie amatorskim. Ponadto, Tomasz Sarara może pochwalić się tytułami wicemistrza Europy (mistrzostwa Europy WAKO, 2008), mistrza BMAF (2012), mistrza Fight Exclusive Night (2016) czy mistrza DEF (2018). Zajęcia dla średniozaawansowanych pod okiem tak doświadczonego zawodnika kickboxingu dają pewność, że treningi w bezpieczny, prawidłowy i skuteczny sposób rozwijają twoje umiejętności w tym sporcie walki. 

 

Zajęcia dla zaawansowanych

Kickboxing to dla ciebie nie tylko amatorskie hobby, ale i życiowa pasja? Umiesz już dużo, ale chciałbyś jeszcze więcej? Tomasz Sarara zaprasza na zajęcia dla zaawansowanych. Dzięki nim osiągniesz najwyższy poziom wtajemniczenia w dziedzinie kickboxingu. Zajęcia dla zaawansowanych w dużej mierze opierają się na sparingach, dzięki którym sprawdzisz się w naturalnym środowisku rasowego kickboxera i w pełni wykorzystasz umiejętności nabyte na poprzednich poziomach zaawansowania.

 

Zaawansowani: sprawniej, szybciej, dokładniej

Zajęcia dla zaawansowanych są dedykowane tym, którzy w pełni opanowali podstawy kickboxingu, a także doskonalili już swoją technikę na poziomie średniozaawansowanym. Odpowiednio dobrany program ma za zadanie jeszcze bardziej zwiększyć twoją sprawność, poprawić szybkość, precyzję i pełną poprawność wykonywanych ruchów. To już nie tylko ćwiczenia wykonywane samodzielnie lub w parach. Zajęcia dla zaawansowanych dają możliwość sparingu z innymi uczestnikami o podobnym doświadczeniu, który jest najlepszą weryfikacją nabytych dotychczas umiejętności. Odbywają się pod czujnym okiem trenera, który podpowie ci, nad czym powinieneś popracować, aby jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność w sportowej rywalizacji. Zajęcia dla zaawansowanych to również miejsce dla tych, którzy myślą o spróbowaniu swoich sił w profesjonalnych zawodach kickboxerskich na poziomie amatorskim, a w przyszłości może i zawodowym.

 

kickboxing dla zaawansowanych kraków

Trenuj kickboxing z mistrzem!

Zajęcia dla zaawansowanych prowadzi Tomasz Sarara – doświadczony kickboxer, wielokrotny zdobywca tytułów najwyższej rangi. Swoją karierę zaczynał od amatorskich zawodów krajowych, na których aż sześć razy zajął pierwsze miejsce. Stawał również na podium mistrzostw organizowanych przez prestiżowe – polskie, europejskie i światowe – organizacje kickboxerskie: WAKO, K-1 WGP, BMAF, FEN i Celtic Gladiator. Obecnie jest mistrzem World Kickboxing Network (waga superciężka, formuła orientalna) oraz mistrzem DSF (kategoria +91 kg). Zajęcia dla zaawansowanych z Tomaszem Sararą to najlepsza szansa na trening pod okiem utytułowanego zawodnika i skorzystania z jego wskazówek, które opiera na własnym, wieloletnim doświadczeniu. 

 

Zajęcia dla zaawansowanych - zainteresowany?

 

 • Zajęcia dla zaawansowanych z kickboxingu to coś, w czym chciałbyś brać udział? Wybierz trening w trybie 1:1 albo skontaktuj się z nami w sprawie grupy zaawansowanej w Sarara Team. Przyjdź, trenuj z najlepszymi i sam stań się swoją najlepszą wersją kickboxera!

  poniedziałki i środy, godz. 18:00
 • grupa łączona (początkujący plus średniozaawansowani) – poniedziałki i środy, 7:00 lub 10:00.

Zajęcia trwają 75 minut. 

 

Polub nas w

Social media